سمپاشی هتل
سمپاشی هتل

 

سمپاشی هتل جزء یکی از مهمترین خدمات جهت پاک سازی دوره ای می باشد که مدیران هتل ها میتوانند انجام دهند . از آنجا که هتل جهت استراحت  می باشد  . تخت های به کار گرفته شده در هتل بیشتر در معرض آلوده شدن می باشند .

یکی از بدترین آفت های هتل ساس می باشد چرا که این حشره بیشتر شب به دنبال غذا می باشد و همیشه در محیطی نسبتا گرم زندگی می کند . و بهترین مکان برای محل زندگی ساس در هتل ها تخت هایی که مهمانان در هتل استفاده می کنند می باشد .

گزیدگی ساس
گزیدگی ساس

تصویر بالا محل گزیدگی توسط حشره ساس می باشد . که به راحتی می توانند در زمان استراحت مسافران در هتل مورد هجوم قرار دهند .سمپاشی هتل به صورت اصولی باید در دوره های 4 ماهه و بیشتر فصل های گرم سال و اویل بهار چرا که اویل بهار فصل شروع زندگی حشرات موذی می باشد .

معمولا سم پاشی هتل برای دفع آفت های مانند موش ,ساس , کک , کنه ,مورچه,موش خانگی,موش صحرایی در اطراف هتل,و پشه می باشد . بیشتر در سمپاشی هتل  به موجوداتی که بیشترین تحرک را میتوانند در داخل هتل داشته باشند تمرکز می شود . به عنوان مثال سوسک , و موش می توانند بدون آنکه دیده شوند و کمتر در معرض دید قرار بگیرند بیشترین تردد را در داخل هتل و اماکن عمومی داشته باشند .

این تحرک در حشرات موذی میتواند باعث انتقال بیماری و گاها مسمویت های غذایی منجر به فوت شود .  مدیران هتلها می توانند بدون آنکه با آسیب های جدید و اختلال در مدیریت هتل ایجاد کنند . با استفاده از سمپاشی تضمینی هتل توسط متخصصات سمپاشی آذین به صورت مادالعمر از شر این حشرات و موجودات موذی راحت شوند .

 

 

تلفن تماس و رزرو09197159389

تلفن تماس و رزرو09191435200

ای دی تلگرام : sampashiazin

 

 

سمپاشی ادارات    سمپاشی منزل    سمپاشی هتل    سمپاشی رستوران    سمپاشی مدرسه    سمپاشی مزارع    سمپاشی ویلا