سمپاشی ادارات

 

سمپاشی ادارات
سمپاشی ادارات

 

سمپاشی ادارات . سیستم سمپاشی از هر حیث بار روانی و آلودگی زیست محیطی بالایی دارد . اگر سمپاشی در مکانی عمومی مانند ادارات ,اماکن عمومی, و غیره …. باشد  این بار روانی به شدت افزایش پیدا می کند . سمپاشی ادارات و اماکن عمومی باید به نحوی باشد که کمترین آلودگی و پیامد های مضر را داشته باشد .

حالا اگر سمپاشی ادارات و اماکن عمومی به درستی انجام نشود میتواند باعث آلودگی های زیست محیطی , مسموم شدن افراد در محدوده سمپاشی و همچنین بدون تاثیر بدون عمل سمپاشی باشد .

اکثرا ادارات و اماکن عمومی با حشرات همچون سوسک ریز,موش فاضلاب,سوسک فاضلاب ,پشه,مگس سر و کار دارند که این حشرات بیشتر افراد ارباب رجوع و پرسنل مستقر در محل کار رو مورد آزار و اذیت قرار می دهند .چنانچه در صورت روئیت این حشرات اقدام به امحاء این حشرات انجام داده نشود ممکن است از طریق افراد به مکان های دیگر منتقل شود .

حشرات که در امکان عمومی وجود دارند به راحتی می توانند آلودگی از فردی به فرد دیگر منتقل کنند . که به اولویت پشه راحتر و سریعتر آلودگی را به افراد منتقل می کند .همچنین می توانند آلودگی های زیست محیطی و مسمومیت های غذایی را در امکان همچون رستورانها و هتل های برای افراد ایجاد کنند .

وجود حشرات باعث ایجاد ناهنجاری هایی در اماکن عمومی می شود که با سمپاشی دوره ای و به موقع باعث جلوگیری انتشار و افزایش این حشرات می شویم . سمپاشی ادارات و سازمان ها و اماکن عمومی در هر فصل سال باید انجام داده شود با این تفاوت که در هر ماه از سال و یا در هر فصل با یک حشره خاصی باید مبارزه کرد .

سمپاشی ادارات,سمپاشی سازمانها,سمپاشی دفاتر خدماتی مهندسی,سمپاشی دفتر مهندسی,سمپاشی اماکن عمومی با استفاده از تکنسین های ماهر  در زمینه سمپاشی اصولی ، سمپاشی سوسک حمام ، سمپاشی کارخانجات ، طعمه گذاری موش با ضمانت ، در کمترین زمان ممکن و اصولی روش دفع حشرات .

 

تلفن تماس و رزرو۰۹۱۹۷۱۵۹۳۸۹

تلفن تماس و رزرو۰۹۱۹۱۴۳۵۲۰۰

ای دی تلگرام : sampashiazin

 

 

 

 

سمپاشی ادارات    سمپاشی منزل    سمپاشی هتل    سمپاشی رستوران    سمپاشی مدرسه    سمپاشی مزارع    سمپاشی ویلا